Odevzdanost

Odevzdanost

16.2.2014 16:32


Odevzdanost je jedinou frakcí, která považuje za nejdůležitější nesobeckost a bezpečí ostatních. Znakem této frakce jsou dvě držící se ruce v kruhu, které symbolizují pomoc druhým. Substancí při Obřadu Volby jsou šedé kameny.


Foto: Summit Entertainment

Lidé v této frakci zasvětili celý svůj život pomoci ostatním a zapomnění na své vlastní potřeby. Primární je pro ně sloužit pro dobro jiným obyvatelům. V odevzdanosti se může člověk do zrcadla podívat jednou za měsíc, a to druhý den třetího měsíce, to je také doba, kdy se stříhají vlasy.


Odevzdaní nosí šedé oblečení a jediným povoleným šperkem jsou hodinky. Nepoutají na sebe příliš pozornost, místo aby jeli výtahem, tak raději jdou po schodech.

Řídí se větou:

Jestliže máme málo a chceme jen málo a jsme si všichni rovni, pak nikomu nezávidíme.

Také nás naučili, že ve fyzickém kontaktu se skrývá velká síla.

Celé město spravuje rada padesáti představitelů, kteří byli vybírání převážně z Odevzdanosti. Frakce Odevzdaných je považována za neúplatnou.

Sebevraždy jsou v Odevzdanosti velmi zřídka kdy, protože člověk, který je opravdu odevzdaný nemyslí na sebe samého tak často, aby mohl přemýšlet o smrti.Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře