Ncuti Gatwa prozradil, kterým padouchům chce čelit

Ncuti Gatwa prozradil, kterým padouchům chce čelit

31.10.2022 20:24


Nová hvězda seriálu Doctor Who Ncuti Gatwa prozradil, jakým padouchům chce čelit, až se ujme role Doktora.


Gatwa, který byl v květnu oznámen jako další herec, jenž ztvární Pána času, povede v roce 2023 po boku vracejícího se showrunnera Daviese novou éru Doctora Who ve 14. sérii a i v dalších letech. Poté, co diváci poprvé spatřili Gatwova Doktora v traileru zveřejněném po premiéře speciální epizody The Power of the Doctor, herec prozradil některé z nepřátel, kterým doufá, že bude během svých dobrodružství v Tardis čelit.

Ve videu sdíleném na oficiálním twitterovém účtu Doctora Who se Gatwa zúčastnil seance otázek a odpovědí, kde odpovídal na otázky týkající se historie seriálu a také odhalil své sny pro svou novou éru. Na otázku, kterým padouchům by se chtěl během svého působení postavit, Gatwa uvedl, že doufá, že jeho inkarnace bude čelit děsivým Plačícím andělům a také Bestii (The Beast), padouchovi, který byl v k vidění pouze ve dvoudílném dobrodružství The Impossible Planet a The Satan Pit z roku 2006.


Foto: BBC One

Zatímco Daviesův návrat k Doctoru Who odstartuje Tennantův čtrnáctý Doktor, který bude čelit padouchovi v podání Neila Patricka Harrise, o tom, s kým se může Gatwův Doktor setkat, se toho moc neví, protože jeho první sezóna je stále na začátku vývoje. V současné době však existuje řada stávajících nepřátel Doctora Who, kterým se daří napříč galaxií a kteří by se během Gatwových dobrodružství mohli snadno vrátit. Davies však prozradil, že budoucí příběhy se budou zabývat tématem klimatických změn a tím, jak na tento problém reagovat. Gatwův Doktor by tak mohl čelit i dalším lidským nepřátelům, kteří buď dobrovolně ničí přírodu, nebo svými činy nevědomky uvolňují existující zlou sílu.

I když jsou Gatwova dobrodružství v roli patnáctého Doktora teprve v počátcích, diváky jistě zajímá, jakým nepřátelům bude herec během svého působení v Doctor Who čelit. Zatímco Plačící andělé se v obnoveném seriálu vrátili již mnohokrát, Gatwova volba Bestie jistě upoutá pozornost mnoha dlouholetých fanoušků, protože navzdory obrovským schopnostem této bytosti, které byly vidět během dvoudílného příběhu z roku 2006, se od té doby postava nevrátila, což z ní činí méně známého padoucha.

Co říkáte na volbu nepřátel?


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!