Začalo natáčení 14. série Doctora Who

Začalo natáčení 14. série Doctora Who

12.12.2022 16:11


Zprávu o začátku natáčení potvrdil oficiální účet seriálu Doctora Who na Twitteru, který sdílel fotografii ze zákulisí natáčení s Tardis spolu s klapkami.


Fotku doprovázel popisek: Akce! Dnes oficiálně začalo natáčení další řady seriálu Doctor Who. Díky vyfocené klapce pak víme, že první epizodu bude režírovat Dylan Holmes Williams, který režíroval čtyři epizody seriálu Servant.

Čtrnáctá série bude mít premiéru příští rok a na pozici showrunnera se vrátí Russell T. Davies. V roli Pána času se představí Ncuti Gatwa. Minulý měsíc bylo v rámci akce Children in Need oznámeno, že Gatwovu společnici, Ruby Sunday, bude hrát bývalá hvězda seriálu Coronation Street Millie Gibson. Herečka porazila stovky kandidátů během tajného konkurzu, který se konal v září, a získala vytouženou roli. Ncuti se k jejímu obsazení vyjádřil následovně:

Millie je prostě společnice. Je plná talentu, síly, má drzou jiskru v oku a je ostrá jako břitva. Od chvíle, kdy vešla do místnosti, upoutala naši pozornost svým šarmem a pak ji upevnila svým talentem. Tohle dobrodružství bude tak divoké a zábavné, že se nemůžu dočkat, až se s Millie budu plavit vesmírem.


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře