Mala

Mala

Adelaide Kane Sezóny 3 2016 - 2018


Vůdkyně kmene Ochránců Křídla.

Mala je vůdkyní kmene zvaného Ochránci Křídla, kteří uctívají Sopťodraka, jejich Velkého ochránce. Mala žije celý život na tomto ostrově a přísahala, že bude Velkého ochránce chránit. Bylo předpovězeno, že jednoho dne se na ostrově objeví muž z cizí země, který při boji zachrání královnu a stane se tak jejím králem.

Když byla Mala ještě malá, postihl jejich ostrov zemětřesení, které zastavilo přívod lávy ze sopky, což ohrozilo život Velkého ochránce. Láva však začala za nějaký čas zase téct a Sopťodrak zde mohl dál žít spolu s lidmi v míru. Mala se pak stala královnou ostrova.

Jakožto vůdkyně Ochránců Křídla, má mala zodpovědnost za celý ostrov a dělá vše proto, aby se ujistila, že její kmen zůstane v bezpečí, i kdyby to pro ni bylo sebevíc těžké. Mala se vyjadřuje kultivovaně, což můžeme zaznamenat vždy, když pokaždé oslovuje Škyťák jeho jménem i příjmením.

Protože je mala ochránkyní, tak chová k drakům velký obdiv a aktivně působí proti Lovcům draků a komukoli, kdo by se pokusil nějak ohrozit životy draků. I přes svou cynickou náturu je Mala čestná. Záleží jí také hodně na tradicích. Její kmen ji respektuje a nezpochybňuje žádná její rozhodnutí.

Mala je velmi zkušenou bojovnicí a v několika sekundách dokáže porazit nevítané hosty a to i svýma holýma rukama. Kromě toho má výborné reflexy a dokáže chytit rukou letící šíp. Je též mrštná, umí přemety a dokáže skočit vysoko i daleko. Male to jde v boji s mečem.

Mala se objevila v…

Foto: DreamWorks
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!