Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

14.9.2022 16:53


Mezi atlantskou smetánku zamíříme už jen jednou, jelikož je před námi závěrečný díl celého Dynasty. A takovou příležitost si nemohl nechat ujít ani jeden herecký představitel, jehož postava do děje už dlouho nijak nezasáhla.


Před námi je už jen jeden jediný díl Dynasty, neboť stanice The CW seriál ukončila po aktuální páté sérii. Naštěstí ale stanice dala tvůrcům svých seriálů zavčasu vědět, že sami nevědí, jak to v další sezóně kvůli prodeji stanice bude, a že proto bude lepší, když napíšou finále tak, aby mohly sloužit i jako důstojné finále seriálu. Tento případ tedy nastal i u Dynasty, které bude završeno sto osmou epizodou Catch 22.

A právě tuto epizodu si nenechá ujít ani jedna postava, kterou jsme už hodně dlouho neviděli – Steven Carrington. Oficiálně sice nic oznámeno nebylo, ale tato informace prosákla mezi fanoušky díky videu na sociálních sítích z konce natáčení (zde ke zhlédnutí), v němž Liz Gillies děkuje všem za odvedenou pětiletou práci na seriálu a za to, že se díky nim při natáčení cítila jako doma. A právě za ní lze vidět Jamese Mackaye, který jde posléze svou seriálovou sestru obejmout. Tím je tedy jasné, že byl Mackey přítomen při natáčení poslední epizody.

(Steven se vrátí z psychiatrie ve Francii zpět do Atlanty.)

Stevena jsme naposledy mohli vidět v posledním díle druhé řady. Od té doby byl několikrát zmíněn a fanoušci volali po jeho návratu. Obzvláště v páté řadě byl zmíněn častokrát a jednou jsme se navíc dočkali jeho dětské verze ve flashbacích. Tím pádem nás tvůrci na Stevenův návrat připravovali po celou řadu a v samotném závěru seriálu na něj skutečně dojde.

Foto: The CW

Těšíte se na návrat Stevena?


Jít na Dynasty (2017) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře