Odhalí druhá řada seriálu záhadu bratra Nata Jacobse?

Odhalí druhá řada seriálu záhadu bratra Nata Jacobse?

31.8.2020 17:33


Seriál Euphoria oslnil nemalé množství diváků svým nápaditým dějem plným zvratů. Natáčení druhé řady bylo bohužel kvůli koronaviru odloženo na neurčito, což vůbec neulehčuje trýznivost mnoha nezodpovězených otázek. Dozvědí se diváci konečně, kdo je třetím bratrem z rodiny Jacobsových?


Nate Jacobs (Jacob Elordi) je bez váhaní jedním z nejvíce kontroverzních a nenávidění hodných postav seriálu. Je sebestředný, manipulativní a násilný. Není třeba zmiňovat, po kom pravděpodobně podědil tyto „pozitivní“ vlastnosti – jeho otec Cal (Eric Dane), také není zrovna kladnou postavou.

Rodina skrývá mnoho tajemství, z nichž některé vyjdou najevo již během první série. Autoři seriálu si však nechali pro sebe, kdo je třetí chlapec na fotografii visící v chodbě domu Jacobsových. Na fotografii lze vidět 11letého Nata a jeho o něco staršího bratra Aarona (Zak Steiner). Avšak na klíně Cala sedí ještě další, třetí bratr. Chlapeček je nejmladší z rodiny, zhruba ve věku 5 až 7 let. V nynější domácnosti však třetí bratr vůbec nefiguruje. Je jisté, že nejmladší syn rodiny Jacobsových přinese další nečekaný zvrat.

Fanoušci seriálu mají mnoho teorií

Karanténa přinesla i pozitiva – těmi jsou nezměrná množství promyšlených teorií o tom, kdo asi může třetí bratr být a co se s ním stalo. Jedna z teorií tvrdí, že záhadným synem je Ashtray (mladičký prodejce drog a společník Feze). Kromě věkové nesrovnalosti je však ale nepravděpodobné, že by rodina Jasobsových nechala syna takto snadno spadnout do nelegálních aktivit (a v tak útlém věku). A navíc, nebylo by zvláštní, že by Nate kupoval drogy od Fezca bez jediného zájmu o svého bratra?

Mnohem reálnější teorií je, že nejmladší syn zemřel. To by vysvětlovalo melancholickou náladu v domě. Tato skutečnost by také mohla přispívat k násilnému chování Nata. Někteří fanoušci dokonce přišli s tím, že nejstarší bratr Aaron mohl bratra omylem zabít. V seriálu totiž zaznělo, že „jeho starší brácha Aaron byl k hovnu“, ale už nebylo vysvětleno proč.

Poslední, velmi oblíbenou teorií je, že rodina na nejmladšího bratra zanevřela a že byl vyhnán z domu. Jeden z fanoušků podotkl, že Natův mladší bratr mohl být transgender, a proto byl vyhnán z domu. To by vysvětlilo, proč Nate, když poprvé uviděl Jules, tolik vyšiloval a během svého běsnění a křiku prohodil k Jules: „Vím, co jsi zač.“. To by také potvrzoval rozhovor, který vedl Cal Jacobs během jedné ze svých pochybných schůzek. Ptal se: „Myslíš, že je to ovlivní? I když o tom neví?“ To však ale mohlo být míněno i na Nata.

Tak či onak, je více než jisté, že druhá sezóna seriálu přinese mnoho zvratů. Do té doby se však diváci musí spokojit se záhadami a teoriemi.

A co si myslíte Vy? Co se stalo se třetím bratrem?

Foto: HBO


Jít na Euphoria | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře