S04E02: The Land of Taking and Killing

S04E02: The Land of Taking and Killing

CZ 27.9.2020 790 000 1 hodina 2 minuty


Po smrti Dona Faddy se v čele italské mafie ocitá jeho syn Josto. Ten se však cítí ohrožen svým navrátivším bratrem Gaetanem. Loy chce využít smrti Faddy a rozšířit své podnikání, což se Italům nezamlouvá. Záhadná Oraetta Mayflowerová je zatím přistižena v nemocnici při činu a snaží se navázat vztah s Ethelridou.

Scénář: Noah Hawley
Režie: Noah Hawley

Foto: FX
 • Edward Bloom
  Edward Bloom 7.12.2020 | 5:06:48

  Mně se právě líbí, že Fargo těží z absurdních momentů. Že se nebere vážně? Podle mě naopak na absurditě určitých postav a situací krásně reflektuje realitu, která je mnohdy taky úplně šáhlá, jen si už toho tolik nevšímáme. :) Takže se právě nebere vážně v tom, že se vážně bere. :-D

 • IgnáciusR
  IgnáciusR 2.10.2020 | 21:25:00

  Kamera a atmosféra je úžasná jako u každého Farga,ale nemůžu se nějak přenést přes obsazení hlavních rolí.Jason Schwartzman mi vůbec nesedí jako boss rádoby ital co vlastně umí italsky asi dvě slova a valí nonstop v angličtině, naproti tomu skvělý Salvatore Esposito je tady za úplnýho šaška když nám v Gomoře dokázal že dokáže být hodně scary i bez kulení očí a debilních hlášek.Kdo je mi bytostně nesympatický je Chris Rock,ale zatím ho jakžtakž snáším i tak podle mě mohli obsadit tak 100 lepších herců místo něj,jenže potřebovali známé jméno aby to táhlo lidi…Jinak co mi ještě vadí že od minulé série se Fargo vůbec nebere vážně a dost to ubírá na zážitku,například v první sezóně bylo pár postav goofy ale oproti nim třeba Lorne Malvo který to parádně vyvážil nebo v druhé Hanzee Dent

 • KevSpa
  KevSpa 30.9.2020 | 0:48:34

  Tahle řada mě vtáhla do dění hodně rychle.


Fargo

Seriál Fargo volně navazuje na stejnojmenný film bratří Coenů z roku 1996. V každé sérii se vrací do drsného kraje, aby odvyprávěl vždy jiný, ale některými linkami stále propojený příběh plný černého humoru a bizarních postaviček.

USA | 2014 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | FX | 60 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Russell Harvard (Wes Wrench), Allison Tolman (Molly Solverson), Patrick Wilson (Lou Solverson), Nick Offerman (Karl Weathers), Bruce Campbell (Ronald Reagan), Brad Garrett (Joe Bulo), Jeffrey Donovan (Dodd Gerhardt), Jean Smart (Floyd Gerhardt), Ted Danson (Hank Larsson), Jesse Plemons (Ed Blomquist), Kirsten Dunst (Peggy Blomquist), Martin Freeman (Lester Nygaard), Oliver Platt (Stavros Milos), Bob Odenkirk (Bill Oswalt), Mark Forward (Donny Mashman)