Andreas

Andreas

Ken Duken Sezóny 2 2021 - 2022


Válečný hrdina, otec Skye.

Andreas z Eraklyonu je válečný hrdina a otec Skye.

Andreas byl specialista, který se skamarádil se Saulem Silvou a stali se nejlepšími kamarády. Chodili na školu společně s Farah Dowlingovou a Benem Harveym. Všechny čtyři rekrutovala ředitelka Rosalind Haleová jako součást týmu, který lovil Sežehnuté.

Byl vynikající voják, který slepě následoval rozkazy Rosalind v Aster Dell. I když věděl, že je vesnice plná nevinných lidí, a že je zabije spolu se Sežehnutým, byl odhodlán udělat to, co po něm Rosalind chtěla. Silva si nicméně myslel, že morálka je důležitější než rozkazy a chtěl varovat Farah a ostatní. To je tak dovedlo ke střetu, ve kterém Silva podle všeho Andrease zabil, aby mohl zastavit masakr v Aster Dell.

Nicméně se na konci první řady odhalilo, že ho Silva nezabil a místo toho se na Rosalindin rozkaz ukryl, aby se mohl postarat o Beatrix. Té právě přikázal, aby na školu nastoupila a Rosalind osvobodila.

Po osvobození Rosalind a zatčení Silvy se stal novým trenérem specialistů na Alfee. I když dodržoval Rosalindiny rozkazy, poté co byla Beatrix unesena Krvavými čaroději, se ji navzdory zákazu rozhodl hledat. Padl jim tak do spárů a oni ovládli jeho tělo. Sky s Rivenem a Silvou s ním později zkřížili meče. Sky ho musel zabít dřív, než Andreas probodne Silvu.

(Foto: Netflix)
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!