Ke konci třetí řady se nám vymění velitel týmu

Ke konci třetí řady se nám vymění velitel týmu

1.5.2024 22:15


Stejně jako u sesterského FBI: Most Wanted se nám v průběhu třetí řady vymění velitel týmu. Luke Kleintank, který hraje zvláštního agenta Scotta Forrestera, se totiž rozhodl ze seriálu odejít. A my už známe jeho náhradu.


Máme pro vás smutnou zprávu. Ale aspoň tedy pro ty, kteří mají rádi Lukea Kleintanka. Tento herec, jenž ztvárňuje velitele týmu, zvláštního agenta Scotta Forrestera, se totiž rozhodl ze seriálu odejít. Naposledy se s ním uvidíme v jedenáctém díle třetí řady, který se bude vysílat 7. května.

Herec k rozhodnutí řekl:

Po dlouhém přemýšlení a zvažování jsem učinil těžké rozhodnutí opustit FBI: International. Toto rozhodnutí je řízeno mým neochvějným závazkem vůči mé rodině, jejíž láska a blaho jsou v mém životě prvořadé. Jsem hluboce vděčný za mimořádné obsazení a celého štábu seriálu, kteří pro mě nebyli jen kolegové, ale také rodina. Jejich neochvějné nasazení a pozoruhodný talent udělaly z každého okamžiku na place nezapomenutelnou cestu, která obohatila můj život nesčetnými způsoby. Nakonec bych také rád poděkoval fanouškům, kteří nás podporovali během prvních tří sezón.

(Scott Forrester nás v příštím díle opustí. Foto: CBS)

A kdo se stane novým velitelem?

Hned v následujícím dvanáctém díle přivítáme nového velitele týmu, jehož si zahraje Colin Donnell. Jeho postava je dosud držena pod pokličkou, takže neznáme ani jeho jméno. Colina Donnella můžete znát z prvních řad superhrdinského seriálu Arrow nebo z prvních čtyř řad lékařského seriálu Chicago Med.

(Colin Donnell si zahraje nového velitele týmu, Foto: NBC)

A kromě něj se k obsazení seriálu přidá v posledních dvou dílech třetí řady také herečka Teri Polo, kterou můžete znát ze seriálu The Fosters a jeho spin-offu Good Trouble. O její postavě také nic nevíme. Nicméně se s ní pravidelně budeme potkávat i ve čtvrté řadě.

(Další pravidelnou postavu si zahraje Teri Polo. Foto: Fox)

Zdroj článku: Deadline 1, People, Deadline 2


Jít na FBI: International | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře