Jak to dopadne s postavou, která má aktuálně na kahánku?

Jak to dopadne s postavou, která má aktuálně na kahánku?

7.10.2019 16:00


Ve finále páté řady jsme se sice nerozloučili s žádnou významnější postavou, nicméně osud jedné postavy obklopuje velký otazník. Jak to s touto postavou dopadne?


Pokud jste viděli poslední epizodu End of the Line, tak moc dobře víte, že skončila velkým cliffhangerem. Morgan Jones, aktuální ústřední postava seriálu, se ocitl ve smrtelném nebezpečí, když ho Virginia střelila a nechala ho vykrvácet v Šejdířově Rokli, do které právě přišlo několik chodců. Poslední záběry jasné ukázaly, že Morgan má jen pramalou šanci na přežití.

Všichni však víme, že k takovému scénáři s velkou pravděpodobností nedojde. Morgan se ze své prekérní situace určitě dostane, otázkou však je, jak to dokáže. Fanoušci už pochopitelně nyní přichází s teoriemi, díky kterým hledají řešení Morganovy situace. Níže se podíváme na pár teorií.


(Jak to dopadne s Morganem? Foto: AMC)

Samozřejmě je možné, že se Morgan ze své situace dostane sám, nějak se mu podaří porazit chodce, popřípadě jim uteče. Fanoušci však sázejí na to, že mu někdo pomůže. Jako první je často zmiňovaná Sherry, Dwightova manželka, kterou jsme dokonce slyšeli na začátku posledního dílu. Dwight sice říkal, že si její hlas zřejmě představoval, nicméně je dost možné, že je Sherry skutečně někde v okolí. Mohla by být tedy někde v okolí Rokle, díky čemuž by tak mohla zachránit Morgana.

Druhá nejčastější teorie mluví prakticky o podobném scénáři, jen Morganovi nepomůže Sherry, ale Madison. Tato teorie je však trochu přitažená za vlasy, Madison je mrtvá, i když stále jsou tu tací, kteří věří tomu, že se nějak dostala ze stadiónu plného chodců. Navíc není jasné, jak by se Madison dostala do Texasu v tak vhodnou chvíli. Tvůrci si navíc stojí za tím, že udělali dobře, když Madison zabili, proto je už jenom kvůli tomuto tato teorie velmi nepravděpodobná.

Jak myslíte, že se Morgan dostane ze své prekérní situace?


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!