Tvůrci mluví o osudu postavy, která byla v sedmém díle vystavena radiaci

Tvůrci mluví o osudu postavy, která byla v sedmém díle vystavena radiaci

16.7.2019 16:00


Radiace z roztaveného reaktoru nakonec zasáhla jednu hlavní postavu, a proto nyní není jisté, jak to s ní dopadne. Právě k tomu se nedávno vyjádřili tvůrci seriálu.


V nejnovější epizodě Still Standing se Alicia snažila ochránit děti před stádem chodců. Mezi nimi se však nacházelo i několik radioaktivních, jejichž krev může být pro lidi smrtelná. Když Alicia dělala to, co umí, tak se dostala do kontaktu s jedním radioaktivním chodcem, jehož krev vystříkla na její obličej. V tu chvíli si Alicia uvědomila, že je nakažená.

„Kvůli té kontaminované krvi je Alicia skutečně ve velkém nebezpečí. Nedá se bezpečně říci, jak ji ovlivní. Může dopadnou jako bývalí pracovníci v elektrárně nebo může být nakažena podobně jako Grace, ale rozhodně by se to nemělo brát na lehkou váhu. V této řadě byla Alicia hlavním ochráncem skupiny, a proto se nabízí otázka, jak se její pozice ve skupině vyvine, pokud přežije,“ řekli tvůrci Andrew Chambliss a Ian Goldberg.


(Přežije Alicia? Foto: AMC)

Alicia se tedy ocitla ve velkém nebezpečí, ale jak jste si sami mohli přečíst, není jasné, jak ji kontaminovaná krev chodce ovlivní. Může kvůli ní zemřít, může kvůli ní zemřít později nebo se jí nic nestane. Tvůrci nám tedy rozhodně dávají naději.

V podstatě jakékoliv ohrožení Alicii představuje velkou věc pro celý seriál. Alicia je totiž poslední postavou, která v seriálu Fear the Walking Dead působí už od úplného začátku, tedy od prvního dílu. Rovnat se jí nemohou ani Victor Strand a Daniel Salazar, kteří jsou sice v seriálu také už od první série, nicméně se neobjevili v úplně prvním díle.

Zdroj článku: EW


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!