Aarti Mann

Aarti Mann

3.3.1978 46 let

Celé jméno: Arti Majmudar
Místo narození: Connecticut, USA
Známé projekty: Heroes, The Big Bang Theory

Aarti Majumdar je indicko-americká herečka, která se narodila v Connecticutu. Je známá spíše pod jménem Aarti Mann, což je zkratka jejího příjmení, které získala po svatbě. Když byla ještě malá, tak se její rodina hodně stěhovala po Pennsylvanii. Má starší sestru Kruti a mladšího bratra Nishada.

Její rodina žila v Pittsburghu, Mt. Lebanonu, Wexfordu a nakonec se usadila ve Fox Chapel. Její matka, Vasanti Majumdar, vystudovala University of Pittsburgh Medical Center a jako lékařka se specializuje na porodnictví a gynekologii. Její otec byl taktéž lékařem, ale zemřel, když ještě chodila na střední školu.

I přes to, že na střední škole nehrála v žádné školní hře, se jí povedlo na New York University, kde se poté začala věnovat herectví, vystudovat psaní scénářů a režii. Navzdory tomu, že byli oba její rodiče vystudovaní doktoři, tak se žádné z jejich dětí nerozhodlo vydat stejnou cestou. Nishad je novinář a Kruti točí filmy.

Svou hereckou kariéru odstartovala Aarti v roce 2006, kdy ji její sestra obsadila do filmu The Memsahib. Tentýž rok začala navštěvovat také herecké kurzy v Los Angeles. Od té doby se objevila v reklamě na Volvo a v několika filmech a televizních seriálech.

Zahrála si ve filmech jako Todays's Special, Pox, The Monogamy Experiment, I'll See You in My Dreams nebo Love Sonia. Dále jsme ji mohli vidět např. v seriálu Heroes, Suits nebo Grey's Anatomy. V sitcomu The Big Bang Theory ztvárnila Rajovu sestru Priyu.

Mann žije v Los Angeles se svým manželem, Purveshem Mankadem, a jejich dcerou Nikitou.

Foto: CBS


Hraje v