Arielle Kebbel

Arielle Kebbel

19.2.1985 39 let

Celé jméno: Arielle Caroline Kebbel
Místo narození: Winter Park, Florida, USA
Známé projekty: The Vampire Diaries, 90210, Ballers

Arielle Kebbel, která má německé a anglické předky, se narodila roku 1985 na Floridě. Chodila na školu Crenshaw School ve Winter Gardenu. Ještě před tím, než se dala na herectví, byla modelkou.

Herectví se začala věnovat od té chvíle, kdy se přestěhovala do Los Angeles. Přes několik počátečních menších rolí na sebe upozornila v seriálu Gilmore Girls, kde si zahrála Lindsayi Forester. Mezi její další role patří například účast ve filmech Perfektní servis, Prci, prci, prcičky: Na táboře, Mladej a já, Smrtící nenávi2t, John Tucker musí zemřít, Aquamarine, Navěky silný, Nezvaná, Správná odpověď, Brooklyn brothers, A Bride for Christmas, Hráči a Bridal Wave.

V letech 2009 – 2014 jsme ji mohli vidět jako Lexi Branson v seriálu The Vampire Diaries. Roku 2010 si zahrála Paige Thomas v seriálu Life UneXpected a o rok později přijala roli Vanessy Shaw ze seriálu 90210. Roku 2014 hrála jednu z hlavních rolí seriálu The After, ale tento seriál byl bohužel po pilotní epizodě ukončen. Roku 2015 – 2016 se objevila jako Tracy Legette v seriálu Ballers.

Foto CC BY-SA 3.0 Ty Watkins, Wikimedia Commons


Hraje v