Camrus Johnson

Camrus Johnson


Celé jméno: Camrus Johnson
Místo narození: USA
Známé projekty: Batwoman, Luke Cage, Unproductive

Camrus Johnson je americký herec, zpěvák a producent, který se svému snu oddal v patnácti letech. Na parket se poprvé postavil v rámci středoškolských studií. Pro činoherectví byl tak zapálený, že si před svým číslem kvůli nadšení zlomil nohu.

Své štěstí ve světě poprvé vyzkoušel v krátkometrážním snímku Product of My Environment, který mu otevřel cestu k dalším krátkometrážním počinům. Johnsona si tak začalo všímat vícero režisérů a producentů. Do komedie Bad Teacher si jej získal Jake Kasdan. Mimo filmové plátno se mu naskytla příležitost ujmout se menších rolí v seriálech The Cobblestone Corridor, Chicago P.D, There's… Johnny! nebo Unproductive.

Do širšího povědomí se dostal díky snímku The Sun Is Also a Star, v němž nejen zahrál, ale také pro komedii nazpíval píseň, která se dva týdny udržela v žebříčku nejhranějších hitů. V téže roce byl jeho animovaný krátkometrážní snímek, který věnoval svému otci, nominován na 2019 National Film Festival For Talented Youth. Johnson je totiž hrdým vlastníkem produkční společnosti Moon Jelly Pictures.

Johnson se v současné době věnuje komiksovému seriálu ze stáje DC Batwoman, v němž vystupuje coby Luke Fox. Ve spolupráci se svými kolegy si natolik libuje, že se nabídl Rachel Skarsten, že jí na pár dní pohlídá psa. S komiksovými seriály se Johnson nesetkává poprvé, neboť byl obsazen do role Torreho v seriálu Luke Cage.

Foto Brian K. Freeman


Hraje v