Danielle Panabaker

Danielle Panabaker

19.9.1987 33 let

Celé jméno: Danielle Nicole Panabaker
Místo narození: Augusta, Georgie, USA
Známé projekty: Bones, Necessary Roughness, The Flash

Danielle Panabaker se narodila roku 1987 v Augustě. Na jednom táboře zjistila, že ji baví hrát, a tak měla jasno, co z ní bude. Už ve 12 letech se připojila k divadlu a začala vystupovat v reklamách. Její rodiče Harold Panebaker a Donna Panebaker ji začali v této herecké dráze podporovat, proto po přestěhování do města Naperville mohla navštěvovat školu Crone Middle School a následně Neuqua Valley High School.

Herectví se věnuje už od roku 2002, když se začala objevovat v seriálech americké produkce. Prakticky od začátku kariéry se neustále objevovala v různých seriálech, kde však ztvárnila pouze epizodní role. Během toho se objevila v několika filmech, mezi které patří tři filmy z roku 2005 a to snímky Zánik Empire Falls, Škola superhrdinů a Šestnáctiletá matka. O dva roky později jsme ji mohli vidět ve filmu Mr. Brooks, dále následovaly filmy jako Pátek třináctého, The Ward, Podivní či Piraňa 3DD.

Co se týče seriálů, kde si zahrála větší role, tak je dobré zmínit seriál Shark, kde ztvárnila v letech 2006 – 2008 Julii Stark, jednu z hlavních postav seriálu. Roku 2014 si zahrála Penny v seriálu Justified, ale další opravdu velká role na ní čekala hned záhy, když byla obsazena do role Caitlin Snow v seriálu The Flash na stanici CW.

Danielle miluje psy, čokoládové muffiny a Nicole Kidman. Její vášní je tanec a četba.

Foto CC BY-SA 2.0 iDominick, Wikimedia Commons


Hraje v