Frost

Frost

Danielle Panabaker Sezóny 7 2016 - 2023


Caitlinina vraždící druhá polovička, která se chce napravit.

Caitlin Snow původně neměla žádné metalidské schopnosti, ale ve chvíli, kdy rychlík Barry Allen zapříčinil událost nazvanou Flashpoint, Caitlin zjistila, že ovládá ledové schopnosti. Ty však ve skutečnosti nebyly její.

V její mysli se totiž zrodila druhá osobnost, která byla později pojmenovaná jako Killer Frost. Šlo o metalidskou kriminálnici, která chtěla žít svůj vlastní život, ale nechala se lehce ovlivnit padouchem Savitarem a přešla na jeho stranu.

Caitlin byla svou druhou osobností zhnusená, protože se jí příčil fakt, že chce páchat zlo. Později s ní však začala komunikovat a uvědomila si, že si s ní velmi rozumí. Díky tomu ji začala poznávat více a více a později ji dokonce pouštěla ke „kormidlu“, aby Killer Frost mohla také trochu žít.

Killer Frost se časem začala napravovat a přejmenovala se na Frost. Z kriminálnice se postupně stávala hrdinka, která ochraňovala město po boku rychlíka Flashe. Když však došlo k porážce dalšího padoucha, tentokrát Evy McCulloch, Caitlin začalo být špatně a jednoho rána se probrala vedle Frost. V tu chvíli začala Frost žít ve svém vlastním těle.

Foto: CW