Maximilian Osinski

Maximilian Osinski

5.1.1986 38 let

Celé jméno: Maximilian Osinski
Místo narození: Eisenstadt, Rakousko
Známé projekty: Agents of S.H.I.E.L.D., The Walking Dead: World Beyond

Maximilian Osinski se narodil roku 1986 v Rakousku, ale vyrůstal v Chicagu, kam se přestěhoval se svou rodinou. Následně žil v New Yorku, kde se věnoval studiu herectví. Co se týče výsledků jeho studia, získal bakalářský titul na Syracuse University.

Herectví se profesionálně věnuje od roku 2007. Původně hrál především v menších filmových rolích, skrze které na sebe nedokázal moc upozornit. Lépe se mu dařilo v seriálech, ve kterých postupně získával větší a větší role.

Jeho první větší seriálovou rolí je postava Maxe, kterého si zahrál v minisérii Hollywood Hitmen. Poté jsme ho mohli vidět i v projektech The Last Ship či The Nine Lives of Claw. Pořádně se dokázal prosadit až díky seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., kde si zahrál agenta Davise.

Poprvé si tuto roli sice zahrál už roku 2013, ale tehdy šlo o epizodní záležitost. Následně se vrátil do seriálu roku 2016 a objevoval se tu až do roku 2020. Poté se mu podařilo získat roli Dennise Grahama, kterého si roku 2021 zahrál v seriálu The Walking Dead: World Beyond.

Od roku 2015 je jeho manželkou australská herečka Dichen Lachman, se kterou si zahrál v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Spolu mají jednu dceru.

Foto: ABC


Hraje v