Thomas Cocquerel

Thomas Cocquerel

5.9.1989 34 let

Celé jméno: Thomas Cocquerel
Místo narození: Sydney, Austrálie
Známé projekty: The 100, Kidnapping Mr. Heineken, The Divorce Party

Thomas Cocquerel je Australan, který se narodil v Sydney. Již od malička toužil po herectví, sám to totiž viděl v rodině a ta se následně od jen inspirovala. Jeho tři mladší sestry Emilie, Elsa a Anna jsou taktéž všechny herečky, které vzhlížely ke svému bratrovi. Thomas začal svou kariéru v australské televizi v Love Child, ale posléze se probojoval i do Hollywoodu, kde spíše působí v amerických seriálech.

Thomas Cocquerel se objevil ve filmu Kidnapping Mr. Heineken, kde si zahrál po boku Anthonyho Hopkinse a Sama Worthingtona. Mezi jeho další výrazné role patří účinkování v Red Dog: True Blue, The Tribes of Palos Verdes, The Divorce Party či v Billionaire Boys Club, kde ztvárnil postavu Charlieho Bottomse.

Jeho doposud největší role je v post-apokalyptickém seriálu The 100, kde v šesté sezóně ztvárnil Rykera Desaie. Nejedná se sice úplně o hlavní postavu, ale Thomas Cocquerel získal opakující se roli. Jako Ryker se celkem objevil v šesti epizodách, což je zhruba polovina řady. Thomas sám považuje tuto roli za přelomovou a doufá, že mu otevře dveře do širšího hereckého světa.

Foto: CW


Hraje v