Chandra Suresh

Chandra Suresh

Erick Avari Sezóny 3 2006 - 2010


Schopnost: žádná

Volume 1 – Genesis

Chandra je genetický vědec a otec Mohindera Sureshe. Chandra věří, že existují lidé, kteří mají nadpřirozené schopnosti, a rozhodne se je najít. Když ale narazí na prvního, záhadného Gabriela Graye, začíná se potýkat s něčím opravdu zvláštním. Gabriel loví a zabíjí jiné výjimečné lidi, aby získal jejich schopnosti. Protože ho Chandra není schopen pochopit, Gabriel přijímá jméno Sylar a Chandru zabije.

Volume 4 – Fugitives

V roce 1961 Chandra vedl na místě Coyote Sands vládní výzkum, kam pozval zvláštní děti, o kterých věřil, že mají schopnosti. Zde se Chandra setká například s Angelou Petrelliovou, Danielem Lindermanem, Bobem Bishopem a Charlesem Devauxem. Celý experiment ale nedopadá dobře, když sestra Angely Alice zničí celý tábor. Projekt se navždy uzavírá a svět se tak nikdy nedozvídá o lidech se schopnostmi.

Volume 5 – Redemption

V Coyote Sands Chandra objevil velice zvláštního chlapce. Chlapce, který může mít velikou moc, když kolem sebe bude mít příliš velké množství jiných lidí se schopnostmi. Tím člověkem je Samuel Sullivan. Když Mohinder vidí tento starý záznam z Coyote Sands, rozhodne se okamžitě jednat, a vydává se do Karnevalu bratrů Sullivanových Samuela zastavit a varovat jeho bratra.