Micah Sanders

Micah Sanders

Noah Gray-Cabey Sezóny 4 2006 - 2015


Schopnost: ovládá přístroje dotykem

Volume 1 – Genesis

Micah Sanders je velice inteligentní syn Niki Sanders a D.L. Hawkinse. Žije pouze se svou matkou, protože D.L. byl zavřený ve vězení za činy, které nespáchal. Micah dokáže ovládat i nefunkční elektronické přístroje, například i vybrat peníze z bankomatu bez platební karty. Micah také zmanipuloval volby tak, aby vyhrál Nathan Petrelli, k čemuž byl ale přinucen Danielem Lindermanem, se kterým si museli následně vyřídit učty až Niki a D.L.

Volume 2 – Generations

D.L. nešťastně umírá, když se pokoušel zachránit Niki, u které se projevila rozdvojená osobnost, který si, jak bylo zvykem, dělala, co chtěla. Micah nese ztrátu velice těžko. Zatímco se jeho matka vydává do Společnosti vyléčit, Micah pozná zajímavou Monicu Dawsonovou, která má rovněž zvláštní schopnost. Monica si ale se svým nadáním bude hrát na superhrdinku a dostane se do problémů. Z těch se jí pokusí vysekat Niki, bohužel za to ale zaplatí životem.
  • JaneyT
    JaneyT 5.3.2021 | 18:26:02

    Takový zvláštní klučík, o kterém si úplně nedokážu udělat obrázek, ale jsem ráda, že to on byl tím Rebelem a pomohl Hrdinům. I Sylarovi bych řekla docela pomohl. :)

  • Pepe891
    Pepe891 20.5.2013 | 13:32:12

    Jediná detská postava v seriály aj keď je celkom zaujmavá mňa veľmi nezaujala.