Cinna


Cinna je Katnissin vizážista, který má k dispozici svůj tým vizážistů – Octavii, Veniia Flavius. Společně se starají o Katnissin vzhled. Cinna má také na starosti navrhování jejich šatů.

Cinna je velice tvůrčí a rozhodne se ke kostýmům přistoupit zcela jinak, hodlá diváky ohromit, což se mu povede již díky jeho prvnímu návrhu – díky kterému Katniss získá přezdívku Dívka v plamenech.

Katniss začne velmi brzy Cinnovi důvěřovat a stanou se z nich dobří přátelé.

Vražedná pomsta

Cinna společně s Effie a dalšími přijíždí do 12. kraje pomoci Katniss s přípravami na Turné vítězů. Cetkie ho velice chválí, Katniss se stala jeho múzou, všichni v Kapitolu ho nosí. Doprovází je na jejich cestě.

Stejně jako při minulých hrách Katniss a Peetovi navrhuje šaty na úvodní ceremoniál. Na interview trval prezident Snow na tom, aby měla šaty svatební, které jí Cinna poupravil. Během interview, po otočce se změnily v šaty ve stylu reprodrozda, který se od minulých her stal symbolem rebelie, čímž se stal i Cinna trnem v oku prezidenta Snowa.

Těsně před vstupem do arény Cinna Katniss znovu na uniformu schovává připínáček reprodrozda. Těsně před tím, než se Katniss dostává do arény, je Cinna před jejíma očima ubit mírotvorci.