Jaké zajímavé postavy hraje Alden Ehrenreich a Sacha Baron Cohen?

Jaké zajímavé postavy hraje Alden Ehrenreich a Sacha Baron Cohen?

13.10.2023 14:00


Přijde vám v tuto chvíli Ironheart jako zbytečná postava a možná ještě zbytečnější seriál? Tak byste měli možná zbystřit. Na papíře to nevypadá vůbec špatně, obsazení střídá jednu hvězdu za druhou. Ve finále se může jednat o divokou kartu páté fáze, nebo snad nesouhlasíte?


Alden Ehrenreich na sebe nejvíce upozornil rolí mladého Hana Sola. A i když se s touto nelehkou úlohou popral slušně, film bohužel finančně neuspěl. Nyní to Ehrenreich zkouší opět u studia Disney, ale tentokrát přesedlal k Marvelu a nyní byla konečně odhalena jeho role. Má si zahrát postavu, která si bude říkat Joe McGillicuddy, což je naprosto nové jméno, které ze světa komiksů vůbec neznáme.

Je ale dost pravděpodobné, že se jedná pouze o kódové označení postavy a skutečné jméno postavy bude úplně jiné. Spekuluje se, že Ehrenreichova postava by měla mít přímo napojení na Obadiaha Stanea, aneb prvního záporáka z úplně prvního MCU filmu – Iron Man. Taktéž se spekuluje, že celý seriál je krásným intrem k filmu Armor Wars.

(Jaké zajímavé postavy hraje Alden Ehrenreich a Sacha Baron Cohen? Foto: Disney+)

Tenhle projekt měl být taktéž seriálem. Provázanost s Ironheart byla až tak velká a vlastně příběh Armor Wars je natolik epický, že tvůrci dali přednost filmovému zpracování. A ve filmu bude rozhodně co prozkoumávat. Vždyť v nedávném seriálu Secret Invasion jsme přišli na to, že náš Rhodey už není nějaký ten pátek tím pravým Rhodeym.

Zpět ale k Ironheart. V seriálu vystoupí i velice zkušený Sacha Baron Cohen. Kódové označení jeho postavy zní Mystery Man, nicméně hollywoodští insideři jsou si naprosto jistí, že si Cohen zahraje záporáka Mephista. Ano, to je přesně ten Mephisto, o kterém existovala celá řada teorií při vysílání seriálu WandaVision. Mephista se tak poprvé dočkáme až tady.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Ironheart | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!