Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

3.7.2020 12:45


Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.


Dnes v noci se The CW rozhodlo, že letošní novinku Katy Keene neprodlouží pro druhou sérii. Seriál se začal vysílat i na HBO Max a vedení stanice tak čekalo na to, jak se bude Katy dařit i na této službě a až následně se o seriálu rozhodnou. Jak ale vidíme, nejspíš výsledky za moc nestály a ani na samotném The CW patřil seriál k těm slabším ve sledovanosti.

Hercům původně vypršely smlouvy posledního června, avšak byly nakonec prodloužené do konce července, takže se můžou tvůrci snažit hledat pro seriál nový domov. Největší nadějí se stává právě HBO Max a druhou šancí ještě může být Netflix, který vysílá jak Riverdale tak i Chilling Adventures of Sabrina, který rovněž patří do tohoto univerza.


Představitelka Katy Keene, Lucy Hale, na sociálních sítích sdílela video, ve kterém zmiňuje, jak ji rmoutí, že se seriál nedočkal druhé série, jelikož pro ni hodně znamenal. Můžete se na něj podívat níže (je rozdělené do dvou částí).

Pro Lucy Hale to navíc není poprvé, co byl seriál, ve kterém hrála hlavní roli, na The CW zrušen po první sérii. Stejný osud ji potkal i se seriály Privileged a Life Sentence. Do budoucna si tak herečka asi pořádně rozmyslí, jestli se k této stanici bude chtít ještě někdy znovu vázat.

Zdroj: Deadline

Mrzí vás, že The CW neobnovilo Katy Keene pro další sezónu?


Jít na Katy Keene | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!