Jak se dařilo Královi Severu v novém kabátě?

Jak se dařilo Královi Severu v novém kabátě?

30.1.2014 16:05


Stanice Discovery Channel odvysílala svůj první hraný seriál, jak to dopadlo?


Doby, kdy seriály točily jen velké veřejnoprávní stanice jsou dávno pryč. Čím dál tím více se do seriálové tvorby pouští osvědčené kabelovky, které mají dostatek diváků a chtějí jim nabídnout něco nového a oslovit nové diváky.

O zlatou horečku na stanici Discovery Channel je veliký zájem. Na stanici již čtvrtým rokem běží reality show Gold Rush: Alaska, kde je skupinka odvážlivců poslána na sever, kde si vyzkouší, jaké je to být zlatokopem a při troše štěstí se jim nadobro změní život. Proto není divu, že se stanice rozhodla natočit mini-sérii Klondike.

A jek ten si vedl u diváků? Náramně!
První večer si seriál pustilo 3,434 milionu diváků, což stanici přineslo rating 1,1 %. Druhý večer zaznamenal mírný pokles, to seriál sledovalo 3,128 milionu diváků s ratingem 1,0 % a poslední díl si v premiéře nenechalo utéct 2,855 s ratingem 0,8 %.

I přes mírný propad seriál vždy patřil mezi nejsledovanější pořady na kabelových stanicích, což stanici Discovery Channel říká, že odvedla skvělou práci a rozhodně už by se měla rozmýšlet, co divákům nabídne dál. Co na Klondike říkáte vy?


Jít na Klondike | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře