Král Severu se chystá na Klondike

Král Severu se chystá na Klondike

31.12.2013 10:37


Stanice Discovery Channel natočila svůj vůbec první seriál, ve kterém nás zavedou do drsné krajiny, kde právě probíhá zlatá horečka. Přidejte se k nám a urvěte i pro sebe malý kousek zlata.


Mini-série vznikla na motivy knihy od Charllote Gray s názvem Gold Diggers: Striking It Rich in the Klondike, ve které autorka popisuje příběh šesti cizinců, kteří společně bojují o přežití a bohatství v malém městě na Klondike.

Seriál bude sledovat příběh dvou nejlepších kamarádů Billa a Epsteina, kteří přijíždí do nezkrotného Yukonu. V tomto příběhu člověka proti přírodě se hlavní hrdinové ocitají v zemi, která je plná neobjeveného bohatství. Cesta k bohatství však nebude vůbec snadná, v cestě jim stojí nezkrotná příroda, chamtiví podnikatelé, svůdné kurtizány a domorodé kmeny.

Práce na mini-sérii začaly v březnu 2013 a režie se ujal Simon Cellan Jones (Treme), natáčelo se v Kanadě v provincii Alberta. Scénář vznikal pod taktovkou Paula Scheuringa (Prison Break), který se stal také výkonným producentem společně s Ridleyem Scottem a Davidem W. Zuckerem.

Jedná se o mini-sérii, takže bude jen jedna řada, která bude mít 6 epizod a premiéra je stanovena na pondělí 20. ledna v USA, čili první epizodu u nás bude moci zhlédnout 21. ledna. A co se titulků týče, tak i ty pro vás plánujeme, překladu se ujme uživatel topr harley, který překládal například seriál Mob City.

Mini-série se pyšní hvězdným obsazením, ve kterém se nám představí:

A na závěr tu máme trailer i s českými titulky:

Thumbnail Play icon

Dáte šanci první seriálu stanice Discovery Channel a vydáte se na Klondike?


Jít na Klondike | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!