S01E04: Hand

S01E04: Hand

CZ 28.4.2021 1 051 000 42 minut


Zatímco sledují Nicky a Henry novou stopu, která je dovede až k soukromému sběrateli v Napa, napjatá večeře se Soongovými způsobí, že Althea zpochybňuje svou cenu. Evanova nedůvěřivost vůči Henrymu mezitím nadále narůstá.

Základní info:

Režie: America Young
Scénář: Kathryn Borel, Jr.

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Bradley Gibson (Joe Harper), Donald Sales (Razor), Françoise Yip (Diana Soong), Ronin Wong (Alfred Soong), Brad Kelly (Gary), Peter Dewhurst (Randall),…

Foto: The CW

Hudba z epizody:

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Buboflies
  Buboflies 12.8.2022 | 8:32:36

  Začína sa mi to páčiť. Je to príjemná oddychovka, kde sledujete hrdinov, ktorí Vám prirastajú k srdcu, ako sa vyvíjajú a prepletajú ich vzťahy a popritom sa rieši určitá „záhada“, takže tam nechýba dobrodružstvo a akčnosť :)

 • Jiri007
  Jiri007 2.3.2022 | 19:12:49

  Dobry dil, musim řict že nemělo chybu když se Nicky s Henrym vloupali do bytu a ukradli tu truhlu ale někdo je předběhl a nemělo chybu jak pak spolu šli s Henrym a Nicky o tu truhlu bojovala a jsem zvědav jestli Henry tu pochvu ohlida a jsem zvědav jestli s nim Nicky začne chodit nebo jestli ji Evan zkusi pak něčim zase odradit a jsem zvědav co uděla Zhilan když zjistila že ji někdo předběhl a odcizil obsah truhly a jinak večeře Althey fakt neměla chybu čekal jsem že se chytnou ale ne kvuli předmanželske smlouvě a jsem zvědav jestli Althea zveřejni to co se ji stalo v praci.

 • Raiden123
  Raiden123 29.4.2021 | 19:29:04

  Ja neviem… najdu skabard pre mec,ale spravaju sa ako keby Jillan nemohla prist na to kto jej ho zobral… neviem,tento pribeh serialu sa nevivija nejak dobre.Nemam pocit,ze by sa mal volat kung-fu,blizsie k tomu nazvu ma serial warrior,ktory som si neoblubil,asi preto,ze bol az prilis realisticky.

  A tento serial kung-fu zacina byt ako rodinne melodrama alebo brazilska akcna telenovela na kazdy den. :-/


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)