S01E06: Rage

S01E06: Rage

CZ 12.5.2021 955 000 41 minut


Když nejde získání zbraně podle plánu, vezme Nicky záležitosti do svých rukou. Jin zve Mei-Li na překvapivé rande a Althea se ocitá v situaci, ve které čelí ultimátu.

Základní info:

Režie: Joe Menendez
Scénář: Lillian Yu

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Rebecca Olson (Sabine), Peter Dewhurst (Randall), Jorge Vargas (Cruz), Michel Issa Rubio (Manu), Sharon Crandall (doktorka Chanová), Ryan Mah (starosta), Olesia Shewchuk (Jane Peters),…

Foto: The CW

Hudba z epizody:

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 2.3.2022 | 23:05:19

  Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Nicky připravovala loupež a chtěla jit do toho sama ale nakonec ji pomohli všichni a nemělo chybu jak se v tom muzeu setkali skoro se všemi ktere znaji a jinak nemělo chybu jak Nicky a Henry vzali tu dyku ale nečekal jsem že se tam objevi Zhilan a poklabosi s Nickyinym otcem ale to jak se potom Zhilan a Nicky prali tak to nemělo chybu a jsem zvědav co je na tom pravdy co Zhilan řekla a jinak jsem nečekal že Althea vezme tu nabidku a jsem zvědav jestli se ji to nevymsti.

 • Raiden123
  Raiden123 14.5.2021 | 22:27:42

  Ehm…Ja mam iny nazor,ale to je jedno. Obsidianova dyka si nasla cestu k Mc,ale Mc dostala po puse a stratila dyku,koniec dielu.Zapletka na draka teda :-/ .

  Clovek by u toho zaspal,neviem ci zostanem u sledovania tochto serialu.

 • Lex Luthor
  Lex Luthor 13.5.2021 | 16:28:11

  Konečně díl, který stál zato.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)