S01E07: Guidance

S01E07: Guidance

CZ 26.5.2021 823 000 42 minut


Když se Nicky dozvěděla šokující novinky o Pei-Ling, hodlá se nyní rozptýlit tím, že nabídne pomoc mladé ženě v nouzi. Zhilan konfrontuje svou minulost a Mei-Li se dozná k něčemu zarážejícímu.

Základní info:

Režie: Michael Goi
Scénář: Ryan Johnson & Peter Lalayanis

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kelvin Han Yee (Zhilanin strýček), Ron Yuan (Yibo Zhang), Gary Daniels (mistr Drake), Ashley Nicole Roxburgh (Phoebe Vale), Sam Robert Muik (Kevin Vale), Claudia Kai (mladá Pei-Ling), Diana Tsoy (malá Zhilan),…

Foto: The CW

Hudba z epizody:

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 2.3.2022 | 23:56:25

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Nicky měla odpočivat ale misto toho dal pomahala ale nečekal jsem že Nicky je taky stražkyni a jsem zvědav jak se ted s tim Nicky vyrovna a taky co na to řekne rodina a jinak Zhilan taky neměla chybu jsem zvědav na co se s Tranem domluvi,

  • Raiden123
    Raiden123 27.5.2021 | 17:38:25

    Ehm… Nicky a Jilan su vzdialene pribuzne,heh,aka ironia,vobec sa to nedalo pochopit od prveho dielu… Jeeee,ake velke odhalenie,iba zvucka ju stale ukazuje s tym mecom,to nieje vuobec spoiler… ;-/ Hrozne tu chyba nejaky bod pribehu,ktory je originalny,alebo sa nedal predvidat s daleka.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)