S01E10: Choice

S01E10: Choice

CZ 30.6.2021 803 000 42 minut


Nicky se nabídne, že pomůže Evanovi, když jeho případ, na kterém pracuje, nabírá na obrátkách. Ryan se rozhodne rodičům oficiálně představit Joea jako svého přítele. Zhilan a Kerwin se dočkají překvapivého návštěvníka.

Základní info:

Režie: Richard Speight, Jr.
Scénář: John Bring & Linda Ge

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Bradley Gibson (Joe Harper), Christina Ma (Mei-Xue), Janet Kidder (Kim Hughes), Wern Lee (Cody Long), Ty Wood (Justin Taylor), Marci T. House (AJ Forsythe), Katherine Evans (Margo), Jeff Yung (Edgar Jie), Cedric Ducharme (Mookie),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 3.3.2022 | 11:59:57

    Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že si Nicky nakonec vybere Henryho a jsem zvědav jestli jim to vydrži a nečekal jsem že Ryanovi vztah pro změnu nevyjde a jsem zvědav jestli ted Henry s Nicky najdou tu Kovarnu a jinak nemělo chybu jak si Zhilan a Kerwin uživali a planovali loupež tak jsem nečekal že se tam k ni vloupou gorily jeho otce ale to jak ji pak Kerwin zachranil tak to nemělo chybu a jsem zvědav jestli Althea neudělal chybu tim že vyzvoni přiběh protože v tom měla ta pravnička pravdu.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)