S01E12: Sacrifice

S01E12: Sacrifice

CZ 14.7.2021 759 000 42 minut


Dochází čas a Nicky a Henry pracují na překladu tajemné mapy, která by je mohla zavést do Kovárny. Mezitím se Althea a zbytek rodiny připravují na příjezd babičky.

Základní info:

Režie: Sudz Sutherland
Scénář: Peter Lalayanis & Ryan Johnson

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Fiona Fu (Po-po), Kee Chan (Russell Tan), Marissa Cuevas (Nadia), Emily Tu (Hua), Megan Hui (Biyu), Leifennie (Fang-Su Zhang), Wei Jen Lee (mladá po-po),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 3.3.2022 | 13:46:37

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak přijela babička od Nicky a jak všechno museli Shenovi dělat narychlo a skoro nic jim nevychazelo kvuli planu a nemělo pak chybu jak Nicky prolomila lži a řekla pravdu a nečekal jsem že odjede do Činy hned a vezme Henryho a jsem zvědav jestli stihne zastavit Biange jinak nečekal jsem že Zhilan vyzna Kerwinovi lasku a pak ho zabije a jsem zvědav jak si poradi s Nicky.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)