S01E13: Transformation

S01E13: Transformation

CZ 21.7.2021 824 000 42 minut


Nicky se dozvídá, co je zapotřebí k otevření Kovárny. Mezitím dochází doma k mimořádné události, u níž hrozí, že překazí Althein a Dennisův čajový obřad.

Základní info:

Režie: Joe Menendez
Scénář: Robert Berens & Christina M. Kim

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Fiona Fu (Po-po), Kee Chan (Russell Tan), Marissa Cuevas (Nadia), Emily Tu (Hua), Megan Hui (Biyu), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Elfina Luk (Ziqi),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Buboflies
  Buboflies 22.8.2022 | 7:39:04

  Čiastočne ukončené, čiastočne možnosť rozprávať tento príbeh ďalej. Osobne som rada, že to má aj druhú sezónu (teraz už aj tretiu ohlásenú), je to pre mňa príjemný odpočinkový seriál, kde sú rodinné vzťahy a zároveň sa rieši záhada a stále niečo deje :) Samozrejme vždy by to mohlo byť lepšie, ale táto pohodovosť mi vyhovuje momentálne, takže v rámci žánru je to fajn :)

 • Jiri007
  Jiri007 3.3.2022 | 14:37:58

  Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak do klaštera přijela Nicky, Zhilan i Tan a nemělo chybu jak s tim měl každy jiny zajem ale nakonec Nicky vyhrala a pustila Biange zpět do světa a jsem zvědav jak toho Tan planuje využit a jaky ma plan s Nickyinou sestřenici a taky jsem zvědav jestli se Zhilan zdrži ve vězeni

 • Lex Luthor
  Lex Luthor 22.7.2021 | 19:31:59

  Jak se u CW dalo čekat prý souboj na život a na smrt to jistě žádný Mortal Kombat se nekonal a všichni si vesele žijí dál nikdo důležitý nezemřel ani nejsem zvědavý na další sérii Kung Fu

 • Raiden123
  Raiden123 22.7.2021 | 10:31:12

  Tiger a Drak a leeeetaaaniii na špagatku …To bolo ako pest na oko… Tak predsalen Nicky ma sesternicu o ktorej nevie,mne to hned nesedelo a tak trochu som predpovedal jej existenciu podla pribehu.

  Jilanin ex to tiez nejakym zazrakom prezil a kedze nejakym zazrakom tento serial ma i druhu sezonu tak jej zapletkou bude bojovat proti niekomu kto prisiel na to ako zneuzit to co N urobila.Neviem tento serial je akosi velmi predvidatelny a len malo vie prekvapit.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)