S02E01: Year of the Tiger: Part 1

S02E01: Year of the Tiger: Part 1

CZ 9.3.2022 627 000 42 minut


Lunární Nový rok je už za rohem a nyní už sebevědomější Nicky se nachází na dobrém místě jak ve svém vztahu s Henrym, tak i se svou rodinou. Když jí ale otřese vloupání do rezidence Shenových, Nicky i Evan mají podezření, že v tom může mít prsty Russell Tan. Zatímco se Mei-Li a Jin připravují na Nový rok v Harmony Dumplings, Althea začíná mít pochyby, zda udělala správně, když se vrátila do práce. A nakonec nečekaný host u novoroční večeře Shenových rozhodí celou rodinu.

Základní info:

Režie: Joe Menendez
Scénář: Robert Berens & Christina M. Kim

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Marissa Cuevas (Nadia), J.B. Tadena (Sebastian), Janet Kidder (Kim Hughes), Edi Patterson (Gwen), Luvia Petersen (Sasha Beals), Wei Chung (Damian Wu), Fei Ren (Boazhai),…

Foto: The CW

Trailer k druhé sérii:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 7.6.2023 | 11:39:36

  Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Nicky myslela že za vloupanim do jejiho bytu stoji Tan ale misto toho to byla jeji sestřenice jinak nemělo chybu jak si Mia že ji Evan nějak ohrožuje tak ho začala vyslychat a nemělo chybu jak tam přišla Nicky a řekla ji že jsou sestřenice a jsem zvědav jak se tomu Mia a rodina Nicky přizpusobi jinak jsem zvědav jestli Althea vydrži v praci nic nedělat a taky jestli ma Zhilan v planu utect.

 • Buboflies
  Buboflies 24.8.2022 | 12:18:36

  Vyborné, len tak ďalej, je to dobrodružnejšie ako minulá sezóna :)

 • František Lukeš
  František Lukeš 30.3.2022 | 10:40:50

  Za mě hodně dobrý začátek :-) Hlavně sestřenice neměla chybu… Jsem zvědav,jak to dopadne se Zhilan… udělali z ní docela trosku ..

 • HellTsuku
  HellTsuku 20.3.2022 | 10:49:26

  100% procent je trochu nad míru, ale je to nejlepší epizoda, co tady byla. Pokud si aspoň druhá série udrží tuhle atmosféru a tempo, tak to bude aspoň obstojná série.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)