S02E02: Year of the Tiger: Part 2

S02E02: Year of the Tiger: Part 2

CZ 16.3.2022 469 000 42 minut


Uprostřed oslav lunárního Nového roku v Čínské čtvrti se Nicky pokouší své nově objevené sestřenici Mii pomoci s pochopením její nové skutečnosti. Zatímco Nicky a Evan sledují stopu týkající se jednoho z žoldáků Russella Tana, Henry dohlíží na Miu v komunitním centru. Ryan se seznamuje se Sebastianem, novým kuchařem v restauraci a Kerwina navštěvuje jeho sestra Juliet. Zhilan je donucena stanout své minulosti.

Základní info:

Režie: Joe Menendez
Scénář: Peter Lalayanis & Ryan Johnson

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Annie Q (Juliette Tan), J.B. Tadena (Sebastian), Christina Ma (Mei-Xue – hlas), Edi Patterson (Gwen), Andrew Tinpo Lee (Frank), Fei Ren (Boazhai), Tristan Liu (Tony Kang),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 7.6.2023 | 13:10:01

  Dobry dil, musim řict že Nicky by si měla davat pozor kam šlape protože ty vybušniny ji mohli zabit nebo ji pohřbit pod sutinami a jsem zvědav jestli bude Miu hledat když utekla a jsem zvědav jak si Mia poradi, jinak Altheu celkem chapu že ji ta prace nebavi když tam v podstatě nic neděla jinak jsem zvědav co ma Tan stim artefaktem za lubem a taky jak v tom sehraji roli Juliette a Kerwin a musim řict že Zhilan si fakt dobře poradila z utěkem z vězeni to jak Tanovi žoldaky zabila bylo fakt dobry a jsem zvědav co bude dělat ted.

 • Buboflies
  Buboflies 24.8.2022 | 12:19:27

  Perfektné, prišlo mi to ešte lepšie, ako prvá časť :) Hlavne ten záver…dobre sa z toho vyvliekla :)

 • HellTsuku
  HellTsuku 20.3.2022 | 10:51:27

  Tak druhej díl je zase o něco slabší, tentokrát se zase moc řešila rodina, je sice pěkný že tu máme i něco o rodině, ale seriál se pořád jmenuje Kung Fu, nechci koukat prostě na seriál kde se 45 minut řeší rodiné vztahy a z toho 1 minuta má nějaký boj, nebo je o Kung Fu.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)