S02E03: The Bell

S02E03: The Bell

CZ 23.3.2022 647 000 42 minut


Když ji nehoda přiměje přehodnotit plány proti Russellu Tanovi, pokouší se Nicky vypátrat, co má za lubem Kerwin, o němž zjistila, že se vrátil. Jin nabízí svou pomoc starému příteli v uměleckém spolku v Čínské čtvrti. Tým se odhodlává k velkému kroku proti Russellu Tanovi.

Základní info:

Režie: Winnifred Jong
Scénář: Brian Anthony

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Tony Chung (Dennis Soong), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Annie Q (Juliette Tan), J.B. Tadena (Sebastian), Andrew Tinpo Lee (Frank), Patricia Pemberton (Bridget Ross), Jag Bal (Ronnie),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 7.6.2023 | 13:57:04

    Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že se Nicky spoji s Kerwinem aby zničili zvon ktery měl Tan v planu použit a nemělo chybu že ve stejnou dobu co probihalo vloupani to Tanova domu tak ve stejnou dobu chtěla Zhilan zabit Tana a nečekal jsem že ji Kerwin odpusti a ještě ji da stopu a jsem zvědav jestli Miu najde a jestli ji Mia bude věřit a jestli Juliette dokaže vymyslet repliku zvonu na bazi toho předchoziho a zajimalo by mě co chce Henryho otec že mu volal.

  • Buboflies
    Buboflies 25.8.2022 | 11:34:08

    Veľmi dobré, ako sa to premiešava a zamotáva. Uvidíme, ako to dopadne s Miou, keď odišla od Niky a ide po nej aj Zhilan. Pravda však je, že to by bola moc na rane a ohrozila by „rodinu“…


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)