S02E08: Disclosure

S02E08: Disclosure

CZ 4.5.2022 475 000 42 minut


Nicky zápolí s tajemstvím, které drží před Miou, a spojuje se s Evanem, který objeví něco velkého o své bývalé šéfové. Althea se snaží navzdory matčinu přání uspořádat večírek s překvapením k 25. výročí Harmony Dumplings a Ryan začíná mít pochyby o tom, co před ním asi Sebastian skrývá.

Základní info:

Režie: Joe Menendez
Scénář: Linda Ge, Peter Lalayanis & Ryan Johnson

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Vanessa Kai (Xiao), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), Kee Chan (Russell Tan), J.B. Tadena (Sebastian), Janet Kidder (Kim Hughes), Marissa Cuevas (Nadia), Annie Q (Juliette Tan – hlas), Josh Dean (Fitz Ronson), Daniel Cudmore (Bez Gardner), Ken Lawson (Grover Charles), Suge Blanco (Angelo), Doug Cho (Ted Chang), Cindy Piper (Alissa Chang),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 7.6.2023 | 18:17:07

    Dobry dil, jsem zvědav jak Nicky naloži s těmi informacemi ktere dostala od Fitze a jinak jsem zvědav na Miu protože ten pohled v jejich oči byl fakt děsivy jinak jsem zvědav jestli se Evan vrati do uřadu prokuratora a taky jestli Mia přistoupi na plan Zhilan.

  • Buboflies
    Buboflies 1.9.2022 | 12:24:10

    Ajajaaaj a to je tak, keď nepočúvame a nepozeráme na tých našich najblližších – stačilo, keby Nicky neodložila rozhovor a neutiekla hneď, ako dostala „donášku“. Inak výborné, stále sa mi to páči viac a viac, zamotáva sa to a uvidéme, čo scenáristi na nás vybalia ;)


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)