S02E11: Bloodline

S02E11: Bloodline

CZ 25.5.2022 484 000 42 minut


Čím dál zoufalejší Nicky se snaží nalézt Miu, když se dozví, že se Mia začíná hroutit a že se proroctví od Xiao možná začíná naplňovat. Zhilan mezitím objevuje něco překvapivého o plánu Russella Tana.

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: Michael Deigh

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Xiao), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Annie Q (Juliette Tan), Daniel Cudmore (Bez Gardner),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 7.6.2023 | 22:33:50

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak překvapivě Nicky zachranila Juliette ale nečekal jsem že ji Tan zabije a plan Nicky jak vylakat Miu byl fakt dobry ale dalo se čekat že Mia se vymkne kontrole a pujde po Tanovi sama a jsem zvědav co bude dělat Nicky a Zhilan jestli spoji sve sily nebo ne.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)