S03E01: Shifu

S03E01: Shifu

CZ 5.10.2022 402 000 42 minut


Když se Shenovi připravují na znovuotevření Harmony Dumplings, zjišťují, že se stali posledními oběťmi zločineckého řádění, které postihlo komunitu v Čínské čtvrti. Nicky a tým se připravují vzít záležitosti do svých rukou a jakmile se Nicky setkává se samozvancem Boem, začne ji zajímat, kdo tento podivný cizinec je. V důsledku problému s její aplikací se Althea s Dennisem stěhují zpět k Mei-Li a Jinovi a Ryan se Sebastianem si zvykají na společné žití, zatímco mají spoustu práce se svými nabitými programy. A nakonec s Nicky otřese nečekaný příjezd osoby z její minulosti.

Základní info:

Režie: David Grossman
Scénář: Robert Berens & Christina M. Kim

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), JB Tadena (Sebastian), Ben Levin (Bo Han), Marissa Cuevas (Nadia), Mike Kovac (Benny Hines), Darren Moore (Clayton), Krzysztof Bryjak (investor),…

Foto: The CW

Trailer k třetí sérii:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 8.6.2023 | 10:49:16

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Nicky pomahal novy samozvanec a jsem zvědav co je vlastně zač a taky by mě zajimalo proč ukradli to zboži když to pak chtěli stejně odpalit a zajima mě co bude s Pei Ling a jestli s ni se vratila i Xiao a jsem zvědav pro co jel Henry na Kypr.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)