S03E02: Risk

S03E02: Risk

CZ 12.10.2022 420 000 42 minut


Když se nečekaně objeví osoba z její minulosti, obrací se Nicky na Ryana, aby jí pomohl zjistit, jak k tomu došlo. Jin vyzývá radu Čínské čtvrti, zatímco Evan s Altheou prošetřují, co mohlo zapříčinit nedávný nárůst kriminality ve městě. Mei-Li se setkává s Carrie, zastupitelkou restaurační investiční skupiny, a Henryho zavádí jeho cestování k jednomu z jeho otcových bývalých spojenců.

Základní info:

Režie: Geoffrey Wing Shotz
Scénář: Dan Hamamura

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang / Xiao), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ben Levin (Bo Han), Michael Bow (Simon Lau), Kim Rhodes (Carrie), Krzysztof Bryjak (Neil), Seamus Dever (Max DeVeer), David Nykl (Grant Harrison), Donald Heng (Anthony Chan), Yu Matsushita (Suyin), Owen Chau (Žnec),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 8.6.2023 | 11:47:25

    Dobry dil, musim řict že Althei je mi lito když ji nabidli dohodu ale že cely rok bude bez netu to je pro ni fakt těžke a jsem zvědav jestli tu nabidku přijme, jinak jsem zvědav jestli Nicky tim rozbitim amuletu taky nějak nevědomky nepomohla Xiao a jinak jsem zvědav jak si Shenovi zvyknou když maji noveho společnika a jsem zvědav na Nicky když si ted začla s Boem tak co pak řekne Henrymu a zajimalo by mě kdo byli ti chlapi co zabili jeho společnika a jsem zvědav na Zhilan jestli se vrati zpět do světa živych


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)