S03E05: Harvest

S03E05: Harvest

CZ 2.11.2022 427 000 42 minut


Nicky musí odložit záležitosti ohledně Boa na druhou kolej, když se snaží vyřešit, jak pomoci Pei-Ling. Sebastian vyjadřuje Mei-Li své obavy o rostoucí dohled korporátu nad restaurací. Althea a Evan pomáhají Jinovi poté, co je místnímu politikovi odcizen důležitý výzkum. A Zhilan se pouští do svého tahu.

Základní info:

Režie: Marielle Woods
Scénář: Melissa Rundle

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ben Levin (Bo Han), Kim Rhodes (Carrie), Michael Bow (Simon Lau), Dorren Lee (Yuen Oye), Donald Heng (Anthony Chan), Jennifer Khoe (Xiao), Owen Chau (Žnec), Megan Peta Hill (Christy), Kira Clavell (bojovnice),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 8.6.2023 | 15:33:57

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Bo byl neduvěřivy ohledně Nicky když ji Henry pomahal s praci a jsem zvědav co bude ted když zjsitil že je Zhilan naživu a taky co uděla Zhilan kdyžý ji plan s tim Žněm nevyšel a jsem zvědav co uděla Carrie se Sebastianem protože vypada že s nim ma problem jak on tak ona a jsem zvědav na Jina když Anthony nedodržel slovo ohledně vyhlašky 11 a změnil postoj.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)