S03E06: Rescue

S03E06: Rescue

CZ 9.11.2022 390 000 42 minut


Nicky, Henry, Ryan a Pei-Ling se snaží nalézt smysl ve znepokojivých informacích, které se dozvěděli o Xiao. Althea a Dennis pomáhají jeho sestře, která zjistila, že z jejich rodinného dobročinného fondu zmizely nějaké peníze. Mei-Li je nucena učinit nemožné rozhodnutí.

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: Matt Young

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen-Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ben Levin (Bo Han), Kim Rhodes (Carrie), Chelsea Clark (Chloe Soong), Donald Heng (Anthony Chan), Owen Chau (Žnec), Patti Kim (Sara), Veronique A. Cormier (Jill), Cameron Paisley (Paul), Connor Wong (Tianyu), Alea O'Shea (Marina),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 8.6.2023 | 16:36:02

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Nicky vydala zabit Žnece a nakonec misto toho pomohla Zhilan a jsem zvědav na to setkani s Pei Ling jak to obě zvladnou, jinak jsem ale nečekal že Bo je Žnec, jinak je mi lito Sebastiana že takhle skončil a Althea byla dobra jak si poradila s tim podvodem a nečekal jsem že se Jin rozhodne kandidovat proti Anthonymu.

  • František Lukeš
    František Lukeš 17.11.2022 | 10:50:19

    Tak ten závěr mě úplně rozbil. Ale Sebastiana mi je líto. Předpokládám,že to nějak zvládnou na konci :-)


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)