S03E07: Villains

S03E07: Villains

CZ 16.11.2022 359 000 42 minut


Když její poslední mise odhalí znepokojující informace o Xiao, vymýšlí Nicky a její tým plán, jak se s ní jednou provždy vypořádat. Althea dává Evanovi radu do jeho vztahu s Nadiou a Jin se připravuje na své první interview.

Základní info:

Režie: Joe Menendez
Scénář: John Bring

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen-Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ben Levin (Bo Han), Marissa Cuevas (Nadia), Jennifer Khoe (Xiao), Shyinne Anastacio (Sandy Vasilo), Felicia Simone (Harper Sams), Skovensky Moline Valeus (Bob),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 8.6.2023 | 17:31:51

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak jak připravili ritual na zadrženi Xiao ale Bo to sabotoval a jsem zvědav jestli Nicky dojde že ji Bo zradil a taky co bude ted s Pei Ling když jeji tělo ovladla Xiao.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)