S03E09: The Architect

S03E09: The Architect

CZ 8.2.2023 446 000 42 minut


Když reklamní kampaň udělá z rodiny Shenovy cíl, Mei-Li bere záležitosti do svých rukou. Vliv Delta Security nad městem je čím dál výraznější a Ryan objevuje v nemocnici něco šokujícího.

Základní info:

Režie: Lou Diamond Phillips
Scénář: Hayley K. Goldstein

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen-Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), JB Tadena (Sebastian Cailao), Donald Heng (Anthony Chan), Patrick Fabian (David Wheeler), Wei Chung (Damian Wu), Dustin Lloyd (hlídač), Ken Godmere (Dr. Fredrickson), Sharmaine Yeoh (paní Chenová),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 8.6.2023 | 19:01:45

    Dobry dil, musim řict ale že Nicky měla byt opatrnějši když se vloupala co centraly DSE a jsem zvědav jak si ted jeji rodina a taky ona sama poradi, jinak nemělo chybu jak Dennis a Althea vraceli jeho rodičum ty darky a nakonec maji v planu si řict o penize na kauci pro Nicky.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)