S03E12: Loss

S03E12: Loss

CZ 1.3.2023 414 000 42 minut


Henry se střetává s Xiao, jejíž poslední plán má drtivé následky pro Nicky a její rodinu.

Základní info:

Režie: Richard Speight, Jr.
Scénář: Peter Lalayanis & Ryan Johnson

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen-Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Xiao), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Yao (Mia), Ben Levin (Bo Han), Jennifer Khoe (Xiao), Emily Tu (Hua), Darren Dolynski (Matthew Wheeler), Michael Adamthwaite (Merrick), Ian Ho (malý Bo), Reese Alexander (strážce),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 8.6.2023 | 23:17:54

    Dobry dil, mrzi mě ale že Mia zemřela a taky jak to zasahlo celou rodinu dokonce i Zhilan a jsem zvědav co ted bude Nicky dělat když přišli o schopnost bojovnika a nečekal jsem že Bo zemře takovym strašnym zpusobem a nečekal jsem že Xiao využije Deltu aby ziskala moc.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)