Kathy Stablerová

Kathy Stablerová

Isabel Gillies Sezóny 12 1999 - 2021


Manželka Elliota Stablera a matka jejich pěti dětí.

Kathleen Marie „Kathy“ Stablerová byla manželkou detektiva Elliota Stablera a matkou pětí dětí: Maureen, Kathleen, Elizabeth, Dickieho a Elliot jr.. V roce 2021 byla vážně zraněna při výbuchu bomby a nakonec na následky zranění umřela.

S Elliotem se potkali na střední škole, ale Elliotovi trvalo tři roky, než jí pozval na rande. Vzali se už v 17 letech, když Kathy čekala Maureen. Aby se o dítě zvládli postarat, Kathy pracovala ve dne a Elliot v noci. Když bylo Elliotovi 18 let, nastoupil k mariňákům, ale o dva roky se vrátil domů. Hned nato Kathy znovu otěhotněla a Elliot, jelikož byl nezaměstnaný, nastoupil k policii. U Úřadu pro zvláštní oběti začal pracovat, když byli na cestě dvojčata Elizabeth a Richard.

Elliot byl sice ohledně dětí opatrovnický, ale doma je často uzavřený, díky čemuž se Kathy obávala, jestli nemá náhodou něco s jeho partnerkou Olivií.

Vyústilo to nakonec po dvaceti letech manželství v to, že Kathy požádala o rozvod. Nakonec se ale rozhodli znovu žít spolu. Kathy poté znovu otěhotněla a čekala malého Elliota.

Po odchodu Elliota od policie v roce 2012 zůstali v New Yorku, kde pracoval jako bezpečák, ale poté co se v roce 2017 znovu k policii vrátil, museli se přestěhovat do Říma, jelikož Elliot byl ustanoven jako styčný důstojník NYPD v Římě. V roce 2021 zjistili, že Olivia dostala velkou cenu, takže se vrátili do New Yorku. Bohužel byla Kathy blízko výbuchu bomby a utrpěla vážné zranění. Nakonec zraněním v nemocnici podlehla.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!