Zari má sehrát důležitou roli v osmé řadě, máme se bát i o tuto postavu?

Zari má sehrát důležitou roli v osmé řadě, máme se bát i o tuto postavu?

12.3.2022 16:02


Zari má mít mnohem důležitější úlohu v případné osmé sérii. Potvrdil to sám výkonný producent seriálu Phil Klemmer. Radovat se je ale předčasné. Pokud tu seriál bude s námi i nadále, lze očekávat, že Tala Ashe je další řadě a seriál bude muset opustit kvůli jejímu stále zvětšujícímu se honoráři.


V posledních dvou řadách jsme vídali naší Zari Tomaz rovnou dvakrát. Jelikož se ta naše Zari rozhodla dobrovolně strávit zbytek života v totemu po boku Natea Heywooda, v případné osmé řadě se budeme primárně setkávat pouze se Zari 2.0. Bylo by zvláštní, kdybychom vídali Zari 1.0 a jejího partnera Heywooda ne. Ale kdo ví, i to je možné.

Výkonný producent Phil Klemmer naznačil, že následující řada se bude primárně soustředit právě na Zari. Sedmá řada byla pro Zari (a také diváky) malinko matoucí, někdy jsme ani my nevěděli, zda je na scéně Zari 1.0 nebo Zari 2.0. Toto se nyní samo vyřešilo, a tak druhá verze Zari dostane celistvý příběh, kdy se nebude muset o čas na obrazovce dělit s jinou svou verzí. Zari již ví, co chce, a od toho se vše bude odvíjet.

(Jste na řadě, mudlové. Foto: CW)

Proč postavě dávat tolik prostoru právě až nyní po pěti sezónách, ve kterých Zari již vystoupila? S tím přichází jedna nemilá událost, která nás zřejmě nemine. Tala Ashe působí v seriálu již od třetí řady. A lidově řečeno je další na řadě, kdo musí nadobro seriál opustit. Herečka začíná být drahá. Pokud seriál bude pokračovat i devátou a desátou řadou, stane se pro stanici CW neúnosné herečku platit. Tipujeme, že příští rok to bude právě Tala Ashe, která seriál definitivně opustí po vzoru svých kolegů.

Ve finále sedmé řady jsme se seznámili s Booster Goldem, kterého hraje herec Donald Faison. Lze očekávat, že postava bude brzo povýšena na hlavní postavu. Stanice CW potřebuje nové postavy a hlavně nové a levnější herce. To je bohužel nešvar celého seriálu, že se tvůrci postupně zbavuje starých a oblíbených postav. Na druhou stranu kdyby to stanice nedělala a každým rokem (nuceně) navyšovala honoráře původním hercům, už by tu seriál s námi nebyl a byl by nejspíše již stoprocentně zrušen (i to by ale pro mnohé mohlo znamenat vysvobození).

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!