Dokáže Syd odpustit Davidovi?

Dokáže Syd odpustit Davidovi?

22.7.2019 19:24


David je schopný obětovat vše, aby zachránil sebe, a tím změnil minulost. Všechny neřestnosti, které napáchal, by mu byly rázem odpuštěny a mohl by nadále rozmazlovat svou životní lásku. Má vztah Syd a Davida šanci na záchranu? Na to si posvítíme s herečkou Rachel Keller.


Davidův plán změnit minulost se opět pomalým krůčkem posouvá kupředu. Byť se musí vypořádat s problémem, že Třetí divize před ním skrývá jeho cestovatelku časem, průchod do jakékoliv doby časoví démoni již nyní nestřeží. Z upoutávky k následující epizodě víme, že David se pokusí získat zpátky to, co mu bylo odňato, aby mohl bojovat o srdce Syd Barrettové. Kdyby se Davidovi povedlo změnit minulost, nikdy by Syd nemusel oklamat a obelhat, jenže Syd by si nikdy neuvědomila, že David byl schopný ji zneužít, čímž by ji David vlastně znovu zneužil. Paradox, který nemá konců, by se dal vyřešit dvěma způsoby, aby byly spokojené obě strany. Syd by Davidovi musela odpustit, nebo David by musel upustit od své posedlosti láskou.

Syd se letos oddává uzavřenější tónině. Foto: FX


Na tohle téma si názor udělala Sydina představitelka Rachel Keller, která se o něj podělila v nedávném rozhovoru, v němž se krátce zaměřuje i na Sydino nové tetování, jež symbolizuje její vnitřní rozpor. „Její tetování jí má připomínat, kým ve skutečnosti je a že je odvážná,“ prozradila herečka. „Důležitými vlastnostmi, kterými by oba z páru měli oplývat, jsou-li ve vážném vztahu, je najít sílu odpouštět a přijímat zodpovědnost. Nemyslím to tak, že by je to přivedlo zpátky dohromady, ale třeba by za vším udělali tlustou čáru, kdyby si vzájemně odpustili a převzali zodpovědnost za své činy, a mohli by dál vést oddělené životy.“ Jakým směrem se posune tento problém, nám odhalí zítřejší díl. Mezitím můžete hlasovat v naší anketě, jestli by Syd měla Davidovi odpustit, nebo ne. David si přece jako každý jiný zaslouží být milován.

Měla by Syd odpustit Davidovi?

57%
43%
28 hlasů

Zdroj článku: Marvel


Jít na Legion | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!