Co nám tvůrci prozradili o šesté řadě?

Co nám tvůrci prozradili o šesté řadě?

17.6.2021 15:00


Už nějakou dobu víme, že šestá a poslední řada Lucifera je dokončena. Kdy se jí asi dočkáme? A uvidíme ještě Dana?


Obnovení Lucifera pro šestou (a skutečně už poslední) řadu bylo pro tvůrce trochu překvapení. Konec páté řady byl proto původně dělaný jako úplné zakončení seriálu. Tvůrci se také vyjádřili, že nechtějí, aby si diváci mysleli, že šestá řada je jen prodloužení řady páté, ale ta poslední bude mít svůj vlastní příběh. Také se seznámíme s nějakou úplně novou postavou.

Také bylo potvrzeno, že se opět setkáme s postavou detektiva Dana Espinozi. Pro tvůrce je to údajně jedna z jejich nejoblíbenějších příběhových linek v šesté řadě. A navíc řekli, že Dan je opravdu v Pekle. Ačkoliv jsme v epizodě Naked and Afraid mohli vidět, jak Dan čelí své vině z minulosti, kdy byl zkorumpovaný polda a jak si svou minulost vnitřně vyřešil. I když je Dan v jádru dobrý člověk, tak je v něm nejspíš něco zlomeného, co ho nakonec do Pekla dostalo. Tvůrci však povídání o Danovi zakončili pozitivně tím, že když může dojít vykoupení sám Lucifer, tak můžeme my všichni. Mimochodem to, že Dan v páté řadě zemře, bylo přáním jeho herce Kevina Alejandra. To ale ještě nevěděl, že seriál bude mít pokračování.

(Lucifer to jako Bůh nebude mít lehké. Foto: Netlix)

A co se týče Lucifera jako Boha? Lucifer byl vždy svým největším nepřítelem. Co se stane, když se chopí něčeho, co si myslel, že chce? Nebude to snadná cesta.

A kdy se finální řady dočkáme? Ta je právě v postprodukci, takže pokud půjde vše dobře, měli bychom se dočkat ještě letos, nejspíš kolem Vánoc.


Jít na Lucifer | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!