Co nás čeká ve zbytku páté řady a kdy se jí dočkáme

Co nás čeká ve zbytku páté řady a kdy se jí dočkáme

19.9.2020 16:07


První polovina páté řady měla premiéru v srpnu a datum premiéry té druhé zatím neznáme. Jelikož se ale již brzy začne znovu natáčet, vypadá to s premiérou velice slibně. Tvůrci nám navíc přinesli první ukázku, pár střípků ohledně toho, co čekat a také nový soundtrack.


První ukázka z druhé poloviny páté řady

Jako první se nalaďte na další díly první ukázkou, a to rovnou z muzikálové epizody. Lucifer, Chloe, Ella a Dan se na hřišti rozezpívají přesně tak, jak o tom mluvil Tom Ellis v srpnovém rozhovoru.


Kdy se Lucifer vrátí se druhou polovinou páté řady? 

Mohlo by to být dříve, než jsme čekali. Pátá série je totiž skoro natočená, chybí dotočit kus finálové epizody, která se musela trochu přepsat vzhledem k nečekané objednávce šesté řady. Podle TVLine by se s produkcí mělo začít 24. září a následně pak hned s pracemi na šesté sérii. Dočkáme se tedy zbytku páté řady ještě letos? Tom Ellis prohlásil, že by si ji dokázal představit jako dárek k Vánocům.

Střípky z budoucích epizod aneb co nás čeká?

Zajímavosti z první poloviny páté řady

Nový soundtrack

Tvůrci na různých hudebních streamovacích službách vedou playlisty s písněmi z epizod, na příklad na Spotify, kde najdete playlisty od Foxu nebo také 30 hodin písní ze všech pěti řad, ale nově byl vydán také oficiální soundtrack. Ten obsahuje povětšinou písně zpívané Tomem Ellisem, ale poslechnout si můžete i Lesley-Ann Brandt. Pokud se tedy zpívajícího ďábla nemůžete nabažit, máte teď nově písně Toma Ellise krásně pohromadě.

Co říkáte na ukázku z muzikálové epizody?


Jít na Lucifer | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!