Kam se poděla Trixie?

Kam se poděla Trixie?

29.10.2021 11:25


Zbývá nám ještě vyřešit jednu záhadu. Určitě jste si všimli, že Trixie se v poslední sérii moc neobjevila. A nebyla ani v závěrečné scéně s Chloe. Jaký to mělo důvod?


Pokud jste ještě poslední sérii neviděli až do konce, tak nedoporučuji pokračovat ve čtení.

Trixie, dcera Chloe a Dana, se v posledních dílech Lucifera moc neohřála. Absence herečky měla však konkrétní důvod. Scarlett Estevez totiž pracovala na jiném projektu. A protože šestá řada Lucifera nebyla původně plánována, neměla na natáčení tolik času.

Tohle by se dalo určitě pochopit. Mnoho fanoušků ale kroutilo hlavou nad tím, že se Trixie neobjevila po boku Chloe a Rory ve scéně, kdy Chloe umírala. Tvůrce seriálu Joe Henderson přispěchal s vysvětlením.

„Vlastně jsme natočili scénu, kde Trixie a některé další postavy byly kolem Chloe, když ležela a umírala, ale nakonec to vypadalo spíš zmateně než emocionálně. Diváci by byli rozptýleni tím, zda jsou ty ostatní postavy Trixie nebo Charlie, na rozdíl od soustředění se na emoce, když Rory mluvila se svou matkou o obrovské oběti, kterou dávno přinesla, když se rozhodla být tak dlouho od Lucifera a nikdy neprozradila proč. Takže pro lidi, kteří se diví, dospělá Trixie, Charlie a další jsou ve vedlejší místnosti, protože Chloe požádala o trochu soukromí, aby mohla mluvit s Rory."

Velká záhada je tady odhalena. Trixie na svou matku nezanevřela. Jen se prostě nehodila do poslední scény, kdy se tvůrci chtěli soustředit na vztah mezi Chloe a Rory.

(Trixie v poslední řadě Lucifera moc nebyla. Foto: Netflix)


Jít na Lucifer | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!