Tom Ellis se možná objeví v supercrossoveru Crisis on Infinite Earths

Tom Ellis se možná objeví v supercrossoveru Crisis on Infinite Earths

12.10.2019 21:11


Dnes se na Twitteru objevila zpráva, že Tom Ellis byl jako Lucifer Morningstar spatřen na natáčení crossoveru seriálů z Arrowverse, ve kterém budou jeho hrdinové přecházet mezi různými Zeměmi.


Tento tweet prozatím nebyl potvrzen žádným dalším zdrojem, proto ho berme s rezervou. Podle něj se Tom Ellis objevil jako Lucifer na natáčení po boku Davida Ramseyho (Diggle z Arrowa), Katherine McNamary (Mii z Arrowa) a Matta Ryana (Constantine z Legends of Tomorrow) na scéně epizody z Flashe.

V supercrossoveru Crisis on Infinite Earths, jehož první část se odvysílá v týdnu od 9. prosince 2019 (Supergirl, Batwoman a The Flash) a ta druhá pak 14. ledna 2020 (Arrow, Legends of Tomorrow), se objeví i další významní hosté jako Tom Welling (Lucifer, Smallville), Erica Durance (Smallville) nebo Brandon Routh. Výčet všech herců a jejich postav můžete najít na fanwebu seriálu Arrow.

Crisis on Infinite Earths. Foto: CW, EW

Pokud jste viděli již předchozí crossovery z tohoto vesmíru, tak víte, že postavy cestují skrz různé verze Zemí. To jsou vlastně jiné dimenze či alternativní reality. Jelikož se k seriálu Legends of Tomorrow připojil Constantine a vnesl tak do Arrowverse magii, není až tak divné, že by se do této velké události letošní zimy mohl zapojit i Lucifer. Ten sice momentálně spadá pod Netflix, ale jeho návštěva v tomto vesmíru může být prospěšná pro oba seriály. Jakmile se dozvíme nějaké další novinky, budeme vás informovat.

Co říkáte na Luciferovu možnou návštěvu v Arrowverse?


Jít na Lucifer | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!